Obama, Korwin-Mikke i monarchia

No wreszcie przywódca przywódców dostrzegł nasze starania w  walce o jedynie słuszną demokrację amerykańską, tfu na psa urok, szeroko pojęta demokrację i zaszczycił nas swoją wizytą. Ile podło słów pod adresem naszego rządu, jaki to on przewidujący w walce z putinizmem, jaką to wielką rolę odgrywamy w pomocy Ukrainie w walce o tą demokrację. Poklepywania, wielkich słów podziwu nie było końca. Nasi dzielni politycy prężyli piersi no bo tyle pochwał od lidera wolnego świata to niewątpliwie nobilituje nasz kraj. Premier Donald Obywatelski stroszył sie jak paw a Jarosław Prawy i Sprawiedliwy z tej zazdrości aż wylądował w szpitalu. No szkoda tylko ze lider liderów wolnego świata nie pojechał, wzorem naszego śp. Prezydenta, bezpośrednio na Ukrainę. Mógłby tam z pierwszej ręki zobaczyć co się dzieje a nawet pojechać do Doniecka czy innego Charkowa i swoją obecnością podnieść na duchu waleczny naród ukraiński w walce o jedynie słuszny system. Chyba jednak obleciał go strach i wolał skończyć na Polsce. Dlaczego nie gdzieś indziej w Europie. Ano reszta Europy bardziej dba o swoje interesy z Rosją niż o demokracje na Ukrainie. Nam te straty w handlu pokryją obietnice pana prezydenta Obamy o dozbrojeniu Polski i pomocy finansowej w walce o szerzenie jedynie słusznej demokracji. Ja już nawet bym to wszystko zaakceptował, gdybyśmy chociaż wytargowali od naszego gościa stanowisko przewodniczącego komisji do spraw 11 września dla naszego inspektora Clouseau. Teorii spiskowych tam tyle, że mielibyśmy gościa z głowy na parę ładnych lat. A tu nic i znowu przyjdzie nam dokładać sie do tych jego komisji w kraju nad Wisła. Ale idzie ku lepszemu. Oto nasz rząd sprzedał znanemu krezusowi cześć udziałów w spółkach z udziałem skarbu państwa. I tak już wkrótce pan Jan wykupi całą Polskę, ogłosi sie królem Janem IV Bogatym, rozgoni cały ten sejm razem z senatem na cztery strony świata. Następnie ułoży sie z carem Włodzimierzem pobierze odpowiednia daninę od swoich poddanych a oni w zamian będą mogli sobie handlować z Rosja i kimkolwiek im tam przyjdzie do głowy bez ograniczeń i do woli. Oto ziści się marzenie pana Janusza Korwin-Mikkego będziemy mieli monarchie. A co z prostym ludem? A kto by sie tym przejmował.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Pisane Kobiecą Duszą

Witryna Internetowa Pisana Kobiecą Duszą*** The website has a google translator

Listy i [inne] brewerie.

"Plus ratio quam vis".

kosmiczne lata

papa was a rolling stone

Pielgrzymi

Z głową w chmurach po bezdrożach

Architektura doświadczeń

Proste doświadczenia i skomplikowana rzeczywistość

notatki na mankietach

mysli szybkie, mysli smiale, wszystkie mysli duze i male...

𝓛𝓾𝓼𝓽𝓻𝓸 𝓬𝓸𝓭𝔃𝓲𝓮𝓷𝓷𝓸ś𝓬𝓲 - 𝓴𝓪𝓵𝓲𝓷𝓪𝔁𝔂

𝒯𝑜 𝓃𝒾𝑒 𝒿𝒶 𝒷𝓎ł𝒶𝓂 𝐸𝓌ą 𝒯𝑜 𝓃𝒾𝑒 𝒿𝒶 𝓈𝓀𝓇𝒶𝒹ł𝒶𝓂 𝓃𝒾𝑒𝒷𝑜 𝒞𝒽𝑜𝒸𝒾𝒶ż 𝒹𝑜𝓈𝓎ć 𝓂𝒶𝓂 ł𝑒𝓏 𝑀𝑜𝒾𝒸𝒽 ł𝑒𝓏, 𝓉𝓎𝓁𝓊 ł𝑒𝓏 𝒥𝑒𝓈𝓉𝑒𝓂 𝓅𝑜 𝓉𝑜, 𝒷𝓎 𝓀𝑜𝒸𝒽𝒶ć 𝓂𝓃𝒾𝑒

Myśli (nie)banalne Joanny

Moje spojrzenie na świat

FacetKA

... bo ktoś musi nosić spodnie!

365 dni w obiektywie LG/Samsunga

365 days a lens LG/Samsung

rymki i nie tylko

Przed wejściem tutaj nie musisz konsultować się z żadnym lekarzem, farmaceutą, a nawet z rodziną, gdyż treści tu zawarte z pewnością nie zaszkodzą Twojemu zdrowiu i życiu,

Burgundowy Kangur

Zawiłości codzienności

Accordéon et dentelles au jardin

ou les tribulations d'Agathe Balboa de Kwacha

Bursztynka

Cała ja:)

Spisane na kolanie

We and nature

Katie's Planners

Tworzę piękne i minimalistyczne kalendarze, notesy, plenery cyfrowe oraz do druku, także autorskie narzędzia i szablony ułatwiające organizację i wcielanie planów w życie.

%d blogerów lubi to: