Obama, Korwin-Mikke i monarchia

No wreszcie przywódca przywódców dostrzegł nasze starania w  walce o jedynie słuszną demokrację amerykańską, tfu na psa urok, szeroko pojęta demokrację i zaszczycił nas swoją wizytą. Ile podło słów pod adresem naszego rządu, jaki to on przewidujący w walce z putinizmem, jaką to wielką rolę odgrywamy w pomocy Ukrainie w walce o tą demokrację. Poklepywania, wielkich słów podziwu nie było końca. Nasi dzielni politycy prężyli piersi no bo tyle pochwał od lidera wolnego świata to niewątpliwie nobilituje nasz kraj. Premier Donald Obywatelski stroszył sie jak paw a Jarosław Prawy i Sprawiedliwy z tej zazdrości aż wylądował w szpitalu. No szkoda tylko ze lider liderów wolnego świata nie pojechał, wzorem naszego śp. Prezydenta, bezpośrednio na Ukrainę. Mógłby tam z pierwszej ręki zobaczyć co się dzieje a nawet pojechać do Doniecka czy innego Charkowa i swoją obecnością podnieść na duchu waleczny naród ukraiński w walce o jedynie słuszny system. Chyba jednak obleciał go strach i wolał skończyć na Polsce. Dlaczego nie gdzieś indziej w Europie. Ano reszta Europy bardziej dba o swoje interesy z Rosją niż o demokracje na Ukrainie. Nam te straty w handlu pokryją obietnice pana prezydenta Obamy o dozbrojeniu Polski i pomocy finansowej w walce o szerzenie jedynie słusznej demokracji. Ja już nawet bym to wszystko zaakceptował, gdybyśmy chociaż wytargowali od naszego gościa stanowisko przewodniczącego komisji do spraw 11 września dla naszego inspektora Clouseau. Teorii spiskowych tam tyle, że mielibyśmy gościa z głowy na parę ładnych lat. A tu nic i znowu przyjdzie nam dokładać sie do tych jego komisji w kraju nad Wisła. Ale idzie ku lepszemu. Oto nasz rząd sprzedał znanemu krezusowi cześć udziałów w spółkach z udziałem skarbu państwa. I tak już wkrótce pan Jan wykupi całą Polskę, ogłosi sie królem Janem IV Bogatym, rozgoni cały ten sejm razem z senatem na cztery strony świata. Następnie ułoży sie z carem Włodzimierzem pobierze odpowiednia daninę od swoich poddanych a oni w zamian będą mogli sobie handlować z Rosja i kimkolwiek im tam przyjdzie do głowy bez ograniczeń i do woli. Oto ziści się marzenie pana Janusza Korwin-Mikkego będziemy mieli monarchie. A co z prostym ludem? A kto by sie tym przejmował.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

rymki i nie tylko

Przed wejściem tutaj nie musisz konsultować się z żadnym lekarzem, farmaceutą, a nawet z rodziną, gdyż treści tu zawarte z pewnością nie zaszkodzą Twojemu zdrowiu i życiu,

Burgundowy Kangur

Zawiłości codzienności

Accordéon et dentelles au jardin

ou les tribulations d'Agathe Balboa de Kwacha

TAKI JEST ŚWIAT

życie to nie bajka

Bursztynka

Cała ja:)

Spisane na kolanie

We and nature

Katie's Planners

Tworzę piękne i minimalistyczne kalendarze, notesy, plenery cyfrowe oraz do druku, także autorskie narzędzia i szablony ułatwiające organizację i wcielanie planów w życie.

sudeckie klimaty

hipsters going country

UnstableTrip

Digital Nomad Travel Blog

Na skraju miasta

takie tam obserwacje

mamamyslicielkahome.wordpress.com/

O książkach. O macierzyństwie. O życiu.

Work and travel

My work and travel. Chcesz coś zmienić? Może zmień wszystko!

%d blogerów lubi to: