Ciążomania

Każdy w naszym kraju wie co oznacz skrót IPN. Ta instytucja od dawna budzi moje obrzydzenie. Nie mam nic przeciwko pamięci narodowej ale stosowanie jej w sposób wybiórczy i w szczególności tylko do jednego okresu naszej historii, według mnie, nie ma to nic wspólnego ani z pamięcią, ani a określeniem narodowa. Ten Instytut zdaje się zatem być wyjątkowo po linii z aktualnie sprawującymi władzę. Nie dziwota zatem, że dzięki niej powstają nowe kreatury swoim kształtem i zamierzaną działalnością przypominające jako żywo swój pierwowzór. Właśnie wymyślono kolejne IPN – owskie odpryski, mające na celu uregulowanie życia seksualnego naszych dziewczyn, pań i kobiet. Jak rzekłem w przypadku oryginalnego Instytutu raczej nie chodzi o pamięć, bardziej o szukanie haków na wszystkich, którym przyszło żyć w PRL – u. Podobnymi kryteriami będą się kierować Instytut Partaczy Niepłodnych i Instytut Przekwitłych Nieudacznic. Jedyną różnicą będzie kategoria prześladowanych w tym wypadku będą to wszystkie osoby rodzaju żeńskiego z wyjątkiem chłopów LGBT którzy czują się kobietami bo to tylko taka ideologia, która nie zachodzi w ciążę. Gorzej będą miały przedstawicielki tej ideologii, które czują się chłopami. W tym wypadku istnieje prawdopodobieństwo urodzenia dziecka zatem te chłopo-kobitki stworzone jako płeć żeńska podpadają pod rejestrację swojego narządu płciowego.
Wniosek z tych działań może być tylko jeden, a mianowicie pinset plus do zwiększenia dzietności raczej się nie przyczyniło. Skoro tak to trzeba do tego doprowadzić metodami nakazowymi. W tym względzie nasze władze centralne to istne morze pomysłów. Już widzę oczami wyobraźni jak przekwitłe nieudacznice i partacze niepłodni wycofują wszystkie środki antykoncepcyjne z obiegu i wprowadzają zakaz seksu w dniach niepłodnych. Krystyna Sałata i Julka Kucharka potwierdzą, że to zgodne z konstytucją. Kaja Smrodek rozpęta akcję propagandową. W teren wyruszą aktywistki Popieprzonych i Sponiewieranych przez życie w osobach Beaty Broszki, Beaty Zakalec, Joanny Palczastej, Elżbiety Przedwojennej i innych pomniejszych dziewic nawiedzonych. W międzyczasie Instytut Partaczy Niepłodnych opracuje pracę zbiorową dotyczącą cnót niewieścich, którą będzie nadzorował Przemysław Niecnota. Sfinansowaniem programu zajmie się Mateusz Darowizna wspólnie z Danielem Benzyną. Powstanie też komitet obrony cnót niewieścich z Jarosławem Wucem na czele. W całym kraju zostaną powołane nowe oddziały Instytutów Partaczy Niepłodnych i Przekwitłych Nieudacznic, które zostaną wyświęcone przez arcybiskupa Marka Bezjąder. Twarzami tej całej akcji będzie wielodzietna rodzina Anżeja i Agaty Samodzielnych.
Niech no tylko któraś spróbuje nie zajść w ciążę w ciągu miesiąca a potem każdego roku. Represjami zajmie się Zbigniew Izbapajaców…lepiej nie ryzykować bo będą gwałcić.
Brzmi jak Science Fiction? Pozostaje mieć taką nadzieję.

Reklama

25 myśli na temat “Ciążomania

Dodaj własny

 1. To że 500+ nie sprawiło że pojawiło się więcej bąbelków jest faktem potwierdzonym przez tą instytucję która chętnie nas liczy. Płacenie za rozmnażanie okazało się klapą więc teraz trzeba Polki do tego zmusić. Mnie natomiast ciekawi czemu Kaczyński zainteresował się pochwami dopiero na stare lata 🙂 🙂 Może mu się koty już znudziły 🙂 Można się z tego śmiać, ale to co się wyrabia w Polsce jest najdelikatniej mówiąc chore…

  Polubione przez 1 osoba

  1. Dokładnie, dzięki pinset plus wzrosło jedynie spożycie alkoholu i niechęć do pracy, nic dobrego z tego nie wyszło. Tak, tak wygląda, że kot się kaczorowi znudził Krycha i Julka na golasa również…potrzebuje jakiejś podniety…

   Polubienie

 2. Ciekawe, że prawie w tym samym czasie zainteresowaliśmy się tym samym tematem, i chociaż poglądy mamy takie same to drobne różnice sie zarysowywują. Wg mnie bowiem rejestracja jest postępowa i do zaakceptowania, gdy do kloaki wyrzuci się dotychczasowych postsolidarnościowych polityków, a aborcja stanie się legalna i powszechna.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Generalnie jestem przeciwko systemowi nakazowemu. Rozumiem potrzebę istnienia prawa, jednak gdy wchodzi ono w sferę życia prywatnego to już nie prawo tylko próba narzucenia sposobu życia. Nie jestem zwolennikiem aborcji na „widzimisię”. Sądzę jednak, że nakazami i rejestrami sprawy się nie załatwi, wręcz odwrotnie. To jednak dłuższa dyskusja.

   Polubienie

 3. Chyba większość kultur ma bzika na punkcie kontfolowania seksualności kobiet- jak nie wymóg dziewictwa, to zakaz żenienia się z inną rasą/kulturą, bo inni faceci kradną nasze laski, do tego antykoncepcja, aborcje, rwjestracje ciąż. I dziwić się, że kobiety ootem nie akceptują swojej seksualności, jak za nią idą same problemy.
  Niedługo raz że zakażą antykoncepcji, to jeszcze osobom, które nie zachodzą w ciążę mimo pargnera i trzydziestki na karku, każą odbywać stosunek ood nadzorem, żeby sprawdzić, czy aby delikwenci nie robią czegoś nie tak, że nadal obywateli nie przybywa.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Życie seksualne jeszcze kilkanaście lat temu było tematem tabu, ludzie raczej się na te tematy na forum publicznym rzadko wypowiadali. Konflikt aborcyjny spowodował, że nagle przestało się mówić już tylko o usuwaniu ciąży ale brutalnie zaczęto wkraczać do naszej sypialni. Dla mnie to sfera prywatna, mało mnie obchodzi kto z kim śpi i jak się zabawia w łóżku. Najgorsze w tym całym konflikcie jest to, że jak powiedział mój ulubiony komediant George Carlin, polecam jego skecze na youtubie, dyktować naszą seksualność chcą ci, z którymi nikt nie chce iść do łóżka, niespełnione smutasy, którym się wydaje, że skoro im nie było dane to i nam nie wolno. Niedobrze mi się robi.

   Polubienie

 4. Wspaniałe nazwiska! Skrojone na miarę wyczynów i poglądów:))
  Tylko dlaczego akurat teraz wrzucono ten temat? Mnie to wygląda na zwyczajową przykrywkę do innych, bardzo kłopotliwych spraw.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Dzięki, moi bohaterowie skompromitowali się na tylu polach, że nazwisk dla nich można wymyślić na pęczki. Zgadzam się z Tobą, aborcja to tak jak Smoleńsk, temat zastępczy do odwrócenia uwagi od prawdziwych problemów.

   Polubienie

 5. Ale….poleciałeś ostro! Nie dziwota, temat jest wkurzający, ale tak, zastępczy, żebyśmy się mieli czym wkurzać,( bo kto lubi, żeby mu włazić z butami do łózka?) ) i omijali mniej zauważalne, a znacznie poważniejsze numery odstawiane w tym kraju.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Trudno się z tym nie zgodzić..to jeden z tych tematów, który dotyczy całego społeczeństwa, dzięki temu rzeczywiście można odwróć jego uwagę od prawdziwych brudów, przy okazji zamieszać kijem w mrowisku i jeszcze bardziej nas podzielić…

   Polubione przez 1 osoba

 6. Ja tylko tak (mimo że moja niechęć do partii rządzącej pozostaje niezmienna) przypomnę, że na pomysł rejestracji ciąż jako pierwszy wpadł rząd… Platformy. Chociaż ci obecni hamulców nie mają i nie wiadomo, jak daleko zajdą.
  Wracając do oryginalnego IPN, to dzisiaj widziałam fragment nowego podręcznika do historii (albo to ten nowy przedmiot?) i jak wcześniej mnie ciekawiło, co oni tam powypisywali, ale bałam się sprawdzać, tak teraz boję się jeszcze bardziej.

  Polubione przez 1 osoba

 7. Wyobrażam sobie jeden sposób, by zapchać ten ich rejestr ciąż:
  zwołać „pospolite ruszenie babskie” i całymi gromadami (nieważne, czy babki w wieku „przed-, śród- czy nawet poprodukcyjnym” 😉) masowo ruszają do ginekologów i zgłaszają swoje ciąże! Pożytek z tego wielki – bo przy okazji kobiety będą dokładnie przebadane. Ginekolodzy nie nadążą „z przerobem”, zbuntują się i wylezą na ulice. 🤣🤣

  Polubione przez 1 osoba

 8. Nie ma nic złego w rejestracji, jeśli nie służy ona do innych celów jak tylko orientacja medyczna, nastawiona na natychmiastową pomoc kobiecie w ciąży. Sytuacja oburza, bo wiemy, że ten rząd ogólnie o obywatela nie dba, tylko o swoje interesy, a połowę obywateli ceni jeszcze mniej, do czego same kobiety walnie się przyczyniają. Niestety wieki poniżania i przekonywania o pozycji „wyjątkowej”, czyli konieczności nadzoru nad naszą cennością, bo same sobie nie poradzimy przecież (chociaż historia pokazała co innego, bo każda sytuacja w której mężczyźni znikali w dużych liczbach ze społeczności była wygraną dla feminizmu), doprowadziły do tego, że spora rzesza kobiet ma skłonność do samozaorania.

  Polubione przez 1 osoba

  1. O to właśnie chodzi, że ten pomysł nie wynika z chęci pomocy kobiecie w ciąży. Ta formacja nie jest już pod żadnym pozorem wiarygodna.
   Mnie również dziwi poparcie, nawet najmniejsze, ze strony kobiet dla aktualnej władzy. Sam nie wiem czy to wynika z braku szacunku dla samych siebie czy z niechęci do opozycji. Tak czy inaczej, jeśli kobiety nie będą mówić jednym głosem to niczego nie osiągną zwłaszcza z tymi prawicowcami

   Polubione przez 1 osoba

 9. brak słów, co jeszcze nowego wymyśla, przechodzą sami siebie, większość z tych co najwięcej krzyczą nie ma dzieci albo mają jedno, czemu oni nie mają więcej dzieci czyżby po urodzeniu jednego nagle stali się bezpłodni, a może żyją w białych małżeństwach ?!

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Staircase Heaven

Modern Staircase & Balustrade

NA SATURNIE

jestem na innej orbicie, a tu jest chaos

Pisane Kobiecą Duszą 💋

Witryna Internetowa Pisana Kobiecą Duszą*** The website has a google translator

Listy i [inne] brewerie.

"Plus ratio quam vis".

kosmiczne lata

papa was a rolling stone

Pielgrzym

Z głową w chmurach po bezdrożach

notatki na mankietach

mysli szybkie, mysli smiale, wszystkie mysli duze i male...

𝓛𝓾𝓼𝓽𝓻𝓸 𝓬𝓸𝓭𝔃𝓲𝓮𝓷𝓷𝓸ś𝓬𝓲 - 𝓴𝓪𝓵𝓲𝓷𝓪𝔁𝔂

𝒯𝑜 𝓃𝒾𝑒 𝒿𝒶 𝒷𝓎ł𝒶𝓂 𝐸𝓌ą 𝒯𝑜 𝓃𝒾𝑒 𝒿𝒶 𝓈𝓀𝓇𝒶𝒹ł𝒶𝓂 𝓃𝒾𝑒𝒷𝑜 𝒞𝒽𝑜𝒸𝒾𝒶ż 𝒹𝑜𝓈𝓎ć 𝓂𝒶𝓂 ł𝑒𝓏 𝑀𝑜𝒾𝒸𝒽 ł𝑒𝓏, 𝓉𝓎𝓁𝓊 ł𝑒𝓏 𝒥𝑒𝓈𝓉𝑒𝓂 𝓅𝑜 𝓉𝑜, 𝒷𝓎 𝓀𝑜𝒸𝒽𝒶ć 𝓂𝓃𝒾𝑒

Myśli (nie)banalne Joanny

Moje spojrzenie na świat

FacetKA

... bo ktoś musi nosić spodnie!

rymki i nie tylko

Przed wejściem tutaj nie musisz konsultować się z żadnym lekarzem, farmaceutą, a nawet z rodziną, gdyż treści tu zawarte z pewnością nie zaszkodzą Twojemu zdrowiu i życiu,

Burgundowy Kangur

Zawiłości codzienności

Accordéon et dentelles au jardin

ou les tribulations d'Agathe Balboa de Kwacha

%d blogerów lubi to: