Przed odlotem

Siedzę sobie na lotnisku. Jeszcze prawie dwie godziny do odlotu. Przeglądam dowcipy na Fb. A niech tam. Znalazłem jeden, który mnie rozbawił…a zatem na pożegnanie Bidenlandu dowcipem was uraczę

26 myśli na temat “Przed odlotem

Dodaj własny

    1. Dzięki internetowi na pokładzie…obejrzałem…solidaryzuje się z antyrasizmem…Black Lives Matter w dalszym ciągu swoim hasłem do mnie nie przemawia…jestem za każdym życiem…All Lives Matter…wiem, że pod koniec filmu tak tłumaczą to hasło. Film natomiast pokazał prawdziwych Clintonow, którzy są postrzegani pozytywnie, błąd. No i wreszcie co najważniejsze prawdy tu o Stanach jest na tony, nie na kilogramy, dekagram…na tony…to jest Ameryka, prawdziwa z krwi i kości…politycy udają dobroczyńców a rządzą kanalie typu ALEC i inne korporacje w tym farmaceutyczne. Kraj jest bardziej zepsuty niż ludziom się wydaje. Biden chce zakazać wjazdu do kraju niezaszczepionym, to jeszcze jedna forma kontroli, ale nikt tego nie chce dostrzegać. Nie jestem antyszczxpionkowcem, jestem przeciwko czemuś co nie zostało do końca zbadane.
      Powiedziawszy to wszystko dodam jeszcze, że filmy jednostronne trochę mnie denerwują. Chciałbym żeby w takim filmie tez powiedziano o O.J Simpsonie i tego co zrobiła czarna ława przysięgłych…chciałbym żeby pokazali sport amerykański, gdzie dziewięćdziesiąt procent atletów to czarni i zarabiają miliony. USA to kraj pieniądza, tu bogaci nie nawiedzą biedy każdego koloru. I na koniec powiem jedynie, że kiedyś w rozmowie z czarnym współpracownikiem powiedział mi on, że wolałby być zatrzymany przez białego policjanta, bo czarny jest jeszcze bardziej agresywny. Szczera prawda. Czy to usprawiedliwia przemoc policji…oczywiście, że nie. Prawda kręci się się wokół pieniądza…nikt go nie śledzi, a to wyjątkowy bandyta.

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Katie's Planners

Tworzę piękne i minimalistyczne kalendarze, notesy, plenery cyfrowe oraz do druku, także autorskie narzędzia i szablony ułatwiające organizację i wcielanie planów w życie.

Accordéon et dentelles au jardin

ou les tribulations d'Agathe Balboa de Kwacha

sudeckie klimaty

we also dare to dream

UnstableTrip

Digital Nomad Travel Blog

Na skraju miasta

takie tam obserwacje

mamamyslicielkahome.wordpress.com/

O macierzyństwie. O książkach. O życiu.

Work and travel

My work and travel. Chcesz coś zmienić? Może zmień wszystko!

arek nowakowski

wordpress.com

The Biveros Effect

To Travel is to Live

%d blogerów lubi to: