Podwórkowe wiadomości

Jak podają różne źródła w poniedziałek na zamku królewskim odbyła się tradycyjna zabawa andrzejkowa. W imprezie udział wzięli członkowie najwyższych władz państwowych i partyjnych z pierwszym sekretarzem KC partii towarzyszem Jarkowskim na czele.

Przybyłych gości powitał prezydent i gospodarz w jednej osobie Anżej Długopenko. Mająca charakter roboczy zabawa odbyła się podniosłej atmosferze. Przedstawiciele władz omówili bieżącą sytuacje w kraju i na świecie, dzieląc się swoimi opiniami. Prezydent Długopenko podzielił się z zaproszonymi gośćmi swoimi przemyśleniami na temat powyborczej sytuacji u naszego najbliższego sojusznika. Niestety prezydent elekt Wielkiego Brata to element wywrotowy, co może w przyszłości odbić się na naszych relacjach. Jak poinformował prezydent utrzymujemy wciąż bardzo bliskie kontakty z wieloma wpływowymi osobistościami, a na miejscu działa nasz specjalista od wykrywania spisków przeciwko naszemu krajowi towarzysz Tony Mucho.

Premier Matołkowski zdał relacje ze swoich rozmów z przywódcami Europy. Niestety i na tym polu zawiodła nasza dyplomacja. Premier stanął zdecydowanie w obronie naszej suwerenności stawiając weto jeszcze przed rozmowami, tak na wszelki wypadek. Unię na naszą stronę próbują przekabacić, otrzaskane w takiej działaności i sprawdzone na polu walki Trzy Beaty. Według ich wstępnego raportu można oczekiwać konkretnych zmian w stanowisku Europy w stosunku do nas.

Pierwszy Sekretarz przyjął te wiadomości z nieukrywaną radością.

W międzyczasie panie zapoznały się z wykładem dr Dudziak odnośnie najnowszych tendencji światowych w ramach higieny osobistej. Prezydentowa udostępniła swoje ciało w celu prezentacji. Było jej to nawet na rękę bo nie musiała nic mówić.

Po tym wstępie nastąpiła huczna zabawa. Za wodzireja najął się towarzysz Ryszard Klejowaty, stronę muzyczna opracował Zenek Polo. Na stołach dominowały skromne potrawy przygotowane przez Julisławę Trybunalską. Przed rozpoczęciem zabawy sale pobłogosławił łojciec z Torunia a krótką modlitwę wygłosił Stanisław Kardynalski.

Z ważniejszych wydarzeń jakie miały miejsce było tradycyjne lanie wody do wosku. Z nieukrywaną ekscytacją wszyscy oczekiwali co też owa tradycja przyniesie towarzyszowi Jarkowskiemu. Zdania były podzielone, większość jednak twierdziła, że z wody wylazło co na kształt Krystyny Krzykliwej. Towarzysz Jarkowski skwitował to sekretnym uśmiechem.

I tylko na zewnątrz zgromadzone tłumy kobiet zakłócały harmonijną atmosferę swoimi okrzykami „jebać PiS” i „wypierdalać”. Choć jak podaje będąca na miejscu red. Hołotalecka, to były okrzyki poparcia dla partii i rzadu a wulgaryzmy skierowane były w kierunku opozycji, która jak zwykle zrobiła wszystko aby zakłócić wspaniałą atmosferę.

I Sekretarz KC tow. Jarkowski

Prezydent Tow. Długopenko

Zdjęcia pożyczyłem:

https://garfieldhug.wordpress.com/2020/11/30/halloween-throwback-5/

21 myśli na temat “Podwórkowe wiadomości

Dodaj własny

  1. Ponoć podczas lania wosku Kaczyńskiemu ukazywały sie same zdradzieckie mordy 🙂 🙂 a Andrzej zamiast chlebem i solą gości witał tańszą musztardą i podpaskami, a na koniec wszyscy odśpiewali nowy hymn PiSowskiej Polski „Majteczki w kropeczki” 🙂

    Polubione przez 2 ludzi

  2. Długopenko na Vivat osobiście sprawił otwarcie stoków narciarskich / bo gdzie by sam jeździł/ co już zaowocowało pięknym tłumem entuzjastów /nart/ przy wyciągach.
    W innych sprawach dotyczących pandemii stosownie milczy.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Na skraju miasta

takie tam obserwacje

transcendentphoto.com

professional photography - going beyond ordinary limits

mamamyslicielkahome.wordpress.com/

O macierzyństwie. O książkach. O życiu.

Balladeer's Blog

Singing the praises of things that slip through the cultural cracks

Work and travel

My work and travel. Chcesz coś zmienić? Może zmień wszystko!

arek nowakowski

wordpress.com

The Biveros Effect

To Travel is to Live

U stóp Benbulbena

pocztówki z Irlandii

Śpiew ptaka

Życie tu i teraz jak śpiew ptaka, który śpiewa po prostu, zawsze.

Prefiero quedarme en casa

Un blog sobre lo que me gusta escribir

%d blogerów lubi to: