Podwórkowe wiadomości

Jak podają różne źródła w poniedziałek na zamku królewskim odbyła się tradycyjna zabawa andrzejkowa. W imprezie udział wzięli członkowie najwyższych władz państwowych i partyjnych z pierwszym sekretarzem KC partii towarzyszem Jarkowskim na czele.

Przybyłych gości powitał prezydent i gospodarz w jednej osobie Anżej Długopenko. Mająca charakter roboczy zabawa odbyła się podniosłej atmosferze. Przedstawiciele władz omówili bieżącą sytuacje w kraju i na świecie, dzieląc się swoimi opiniami. Prezydent Długopenko podzielił się z zaproszonymi gośćmi swoimi przemyśleniami na temat powyborczej sytuacji u naszego najbliższego sojusznika. Niestety prezydent elekt Wielkiego Brata to element wywrotowy, co może w przyszłości odbić się na naszych relacjach. Jak poinformował prezydent utrzymujemy wciąż bardzo bliskie kontakty z wieloma wpływowymi osobistościami, a na miejscu działa nasz specjalista od wykrywania spisków przeciwko naszemu krajowi towarzysz Tony Mucho.

Premier Matołkowski zdał relacje ze swoich rozmów z przywódcami Europy. Niestety i na tym polu zawiodła nasza dyplomacja. Premier stanął zdecydowanie w obronie naszej suwerenności stawiając weto jeszcze przed rozmowami, tak na wszelki wypadek. Unię na naszą stronę próbują przekabacić, otrzaskane w takiej działaności i sprawdzone na polu walki Trzy Beaty. Według ich wstępnego raportu można oczekiwać konkretnych zmian w stanowisku Europy w stosunku do nas.

Pierwszy Sekretarz przyjął te wiadomości z nieukrywaną radością.

W międzyczasie panie zapoznały się z wykładem dr Dudziak odnośnie najnowszych tendencji światowych w ramach higieny osobistej. Prezydentowa udostępniła swoje ciało w celu prezentacji. Było jej to nawet na rękę bo nie musiała nic mówić.

Po tym wstępie nastąpiła huczna zabawa. Za wodzireja najął się towarzysz Ryszard Klejowaty, stronę muzyczna opracował Zenek Polo. Na stołach dominowały skromne potrawy przygotowane przez Julisławę Trybunalską. Przed rozpoczęciem zabawy sale pobłogosławił łojciec z Torunia a krótką modlitwę wygłosił Stanisław Kardynalski.

Z ważniejszych wydarzeń jakie miały miejsce było tradycyjne lanie wody do wosku. Z nieukrywaną ekscytacją wszyscy oczekiwali co też owa tradycja przyniesie towarzyszowi Jarkowskiemu. Zdania były podzielone, większość jednak twierdziła, że z wody wylazło co na kształt Krystyny Krzykliwej. Towarzysz Jarkowski skwitował to sekretnym uśmiechem.

I tylko na zewnątrz zgromadzone tłumy kobiet zakłócały harmonijną atmosferę swoimi okrzykami „jebać PiS” i „wypierdalać”. Choć jak podaje będąca na miejscu red. Hołotalecka, to były okrzyki poparcia dla partii i rzadu a wulgaryzmy skierowane były w kierunku opozycji, która jak zwykle zrobiła wszystko aby zakłócić wspaniałą atmosferę.

I Sekretarz KC tow. Jarkowski

Prezydent Tow. Długopenko

Zdjęcia pożyczyłem:

https://garfieldhug.wordpress.com/2020/11/30/halloween-throwback-5/

Reklama

21 myśli na temat “Podwórkowe wiadomości

Dodaj własny

  1. Ponoć podczas lania wosku Kaczyńskiemu ukazywały sie same zdradzieckie mordy 🙂 🙂 a Andrzej zamiast chlebem i solą gości witał tańszą musztardą i podpaskami, a na koniec wszyscy odśpiewali nowy hymn PiSowskiej Polski „Majteczki w kropeczki” 🙂

    Polubione przez 2 ludzi

  2. Długopenko na Vivat osobiście sprawił otwarcie stoków narciarskich / bo gdzie by sam jeździł/ co już zaowocowało pięknym tłumem entuzjastów /nart/ przy wyciągach.
    W innych sprawach dotyczących pandemii stosownie milczy.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Staircase Heaven

Modern Staircase & Balustrade

NA SATURNIE

jestem na innej orbicie, a tu jest chaos

Pisane Kobiecą Duszą 💋

Witryna Internetowa Pisana Kobiecą Duszą*** The website has a google translator

Listy i [inne] brewerie.

"Plus ratio quam vis".

kosmiczne lata

papa was a rolling stone

Pielgrzym

Z głową w chmurach po bezdrożach

notatki na mankietach

mysli szybkie, mysli smiale, wszystkie mysli duze i male...

𝓛𝓾𝓼𝓽𝓻𝓸 𝓬𝓸𝓭𝔃𝓲𝓮𝓷𝓷𝓸ś𝓬𝓲 - 𝓴𝓪𝓵𝓲𝓷𝓪𝔁𝔂

𝒯𝑜 𝓃𝒾𝑒 𝒿𝒶 𝒷𝓎ł𝒶𝓂 𝐸𝓌ą 𝒯𝑜 𝓃𝒾𝑒 𝒿𝒶 𝓈𝓀𝓇𝒶𝒹ł𝒶𝓂 𝓃𝒾𝑒𝒷𝑜 𝒞𝒽𝑜𝒸𝒾𝒶ż 𝒹𝑜𝓈𝓎ć 𝓂𝒶𝓂 ł𝑒𝓏 𝑀𝑜𝒾𝒸𝒽 ł𝑒𝓏, 𝓉𝓎𝓁𝓊 ł𝑒𝓏 𝒥𝑒𝓈𝓉𝑒𝓂 𝓅𝑜 𝓉𝑜, 𝒷𝓎 𝓀𝑜𝒸𝒽𝒶ć 𝓂𝓃𝒾𝑒

Myśli (nie)banalne Joanny

Moje spojrzenie na świat

FacetKA

... bo ktoś musi nosić spodnie!

rymki i nie tylko

Przed wejściem tutaj nie musisz konsultować się z żadnym lekarzem, farmaceutą, a nawet z rodziną, gdyż treści tu zawarte z pewnością nie zaszkodzą Twojemu zdrowiu i życiu,

Burgundowy Kangur

Zawiłości codzienności

Accordéon et dentelles au jardin

ou les tribulations d'Agathe Balboa de Kwacha

%d blogerów lubi to: