Blady strach

Blady strach padł na pisdowaty rząd i jego urzędy wraz z ich przedstawicielami. Julka P. przeświadczona o swojej znajomosci konstytucji, a przy okazji przekonana, że swoim dorobkiem naukowym z kuchni zasłużyła sobie na zajmowane stanowisko, zarządała obstawy. Nie inaczej Krycha, o zgrozo również P. Niedługo zabraknie mundurowych żeby chronić to tałatajstwo, zwłaszcza że guru tej grupy przestępczej potrzebuje pewnie brygady do swojej ochrony. Zablokowała ona zatem całą ulice tak aby prezes z kotem mogli spać spokojnie.

Najemca Belwederu też zatrząsł portkami. Wiadomo, nie ma tego rządu to i on będzie musiał się pakować a on przecież nic innego nie umie oprócz podpisywania. Jak go pogonią, to z pracą może być krucho bo podpisywaczy bez wiedzy nikt nie potrzebuje.

Na szczęście ma społecznego doradcę, który wreszcie zabrał głos. Niby owa doradczyni powiedziała co myśli. Czy jednak dzisiaj ktokolwiek wierzy jej i jej rodzicom? Ja nie bardzo. Szósty rok łamie prawo, kłamie, pluje, skłóca ludzi a chce dzisiaj być postrzegany jako rozjemca. Po wyborach totalnie zniknął, nie zrobił nic w sprawie pandemii i siedział cicho jak mysz pod miotłą gdy prezes poniżał go na oczach wszystkich ludzi.

Wydesygnował więc córcię aby przygotowała mu grunt i jego niemowie pod swoje wystąpienie. Tylko czy ktoś chce słuchać jego wynurzeń, kiedy on zamykał uszy na wszystko złe co czyniła jego formacja?

Nie przekonuje mnie jego troska o nas. Nie przekonuje mnie jego wiara. Bardziej przekonuje mnie jego obawa, że może nie dokończył swojej żałosnej prezydentury. Nie mam złudzeń, że jeśli zamieszki się nie skończą to stanie po stronie władzy a nie suwerena. Żałosna kukła bez własnego zdania. Intrygant, posłuszny nowogrodzkiej mafii jak wytresowany pies. Co do jego małżonki, no cóż pani Agato spóźniła się pani ze swoją mowa co najmniej o pięć lat. Straciła pani wiarygodność jeśli kiedykolwiek ją pani posiadała. Lepiej niech pani dalej milczy.

22 myśli na temat “Blady strach

Dodaj własny

 1. Często słyszę opinię, że dziwią się prawicy, bo przecież też mają siostry, córki. Takie zdziwienie to czysta naiwność. Oni sobie sprawę „załatwią”, jak np. rozwód kościelny.
  Mnie nie brakuje żadnych słów rządzących. Dość się już nakłamali.

  Polubione przez 2 ludzi

   1. Wiesz co jest śmieszne w tej całej sytuacji? Że Kaczyński zapisze się w historii tak samo jak ci, z którymi rzekomo walczył, czyli komuniści, a nawet jeszcze gorzej. Ten człowiek myślał że będzie drugim Wałęsą, a jest tylko nędznym chujkiem 🙂 🙂 On już przegrał!

    Polubione przez 3 ludzi

 2. Niech się boją, kto sieje wiatr, zbiera burzę. Tylko z tego strachu też można czasem głupie decyzje podejmować. Chociaż wystarczająco głupią decyzją było teraz podejmować temat, o którym wiadomo, że wywoła gwałtowną reakcję i spotęguje wkurzenie obywateli – głupią w sensie skutków, bo pewnie coś to miało na celu.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Marku wkleję tę wypowiedź i u Ciebie!

  Andrzej Saramonowicz

  Cytat:
  Pisiorsko-kościółkowa władza ma tak bardzo w dupie obywateli, że nie czuje wobec nich żadnej empatii. 300 osób dziś umarło z powodu pandemii, ale czy widzieliście jakieś łzy polityka czy biskupa? A chuj ich to obchodzi! Jedyne, czym się martwią to, by ich obecne polityczno-społeczne zamieszanie nie odrzuciło od korytek złotych, a skromnych.

  Kiedy 10 lat temu spadł samolot z 96 osobami na pokładzie, to Kaczyński wyfasował nam żałobę XXL, którą szantażuje Polskę do dziś. Pomniki, ołtarzyki, wykopywanie trupów, pierdolety o zamachu i podobnie idiotyzmy. A jak się na dodatek kto wystarczajaco nie usmarkał w smutku i mantrowym memlaniu o „największej tragedii”, tego od razu oskarżano o niepolskość. Bo tupolewizm miał Polsce wystarczyć za całe sumienie.

  No więc przeliczmy to, co Polskę spotyka obecnie, na język pisowskiej wrażliwości.

  Dzisiaj spadły trzy tupolewy.

  Za tydzień spadnie pięć.

  Za miesiąc dziesięć.

  I, niestety, jedyne, co usłyszymy od nowogrodzkiego karła i jego siepaczy to oskarżenia Strajku Kobiet o zamach. A Macierewicz już pewno dostaje zaliczkę na nową komisję.

  Polubienie

 4. Brak słów… przy czym ludzie już umierają, ale nie tyle na covid, co z braku leczenia i pomocy. Mojej znajomej obcięto nogi, bo za późno trafiła do szpitala. W ostatniej chwili uratowano jej życie. Ile będzie takich, którzy nie zdążą?
  Serdeczności

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

kosmiczne lata

papa was a rolling stone

Pielgrzymi

Z głową w chmurach po bezdrożach

Architektura doświadczeń

Proste doświadczenia i skomplikowana rzeczywistość

notatki na mankietach

mysli szybkie, mysli smiale, wszystkie mysli duze i male...

𝓛𝓾𝓼𝓽𝓻𝓸 𝓬𝓸𝓭𝔃𝓲𝓮𝓷𝓷𝓸ś𝓬𝓲 - 𝓴𝓪𝓵𝓲𝓷𝓪𝔁𝔂

𝒯𝑜 𝓃𝒾𝑒 𝒿𝒶 𝒷𝓎ł𝒶𝓂 𝐸𝓌ą 𝒯𝑜 𝓃𝒾𝑒 𝒿𝒶 𝓈𝓀𝓇𝒶𝒹ł𝒶𝓂 𝓃𝒾𝑒𝒷𝑜 𝒞𝒽𝑜𝒸𝒾𝒶ż 𝒹𝑜𝓈𝓎ć 𝓂𝒶𝓂 ł𝑒𝓏 𝑀𝑜𝒾𝒸𝒽 ł𝑒𝓏, 𝓉𝓎𝓁𝓊 ł𝑒𝓏 𝒥𝑒𝓈𝓉𝑒𝓂 𝓅𝑜 𝓉𝑜, 𝒷𝓎 𝓀𝑜𝒸𝒽𝒶ć 𝓂𝓃𝒾𝑒

Myśli (nie)banalne Joanny

Moje spojrzenie na świat

FacetKA

... bo ktoś musi nosić spodnie!

365 dni w obiektywie LG/Samsunga

365 days a lens LG/Samsung

rymki i nie tylko

Przed wejściem tutaj nie musisz konsultować się z żadnym lekarzem, farmaceutą, a nawet z rodziną, gdyż treści tu zawarte z pewnością nie zaszkodzą Twojemu zdrowiu i życiu,

Burgundowy Kangur

Zawiłości codzienności

Accordéon et dentelles au jardin

ou les tribulations d'Agathe Balboa de Kwacha

TAKI JEST ŚWIAT

życie to nie bajka

Bursztynka

Cała ja:)

Spisane na kolanie

We and nature

Katie's Planners

Tworzę piękne i minimalistyczne kalendarze, notesy, plenery cyfrowe oraz do druku, także autorskie narzędzia i szablony ułatwiające organizację i wcielanie planów w życie.

sudeckie klimaty

hills and valleys of grassroot creativity

UnstableTrip

Digital Nomad Travel Blog

%d blogerów lubi to: