Niezła fucha

Nie milkną echa podwyżek dla miłościwie nam panujących. Internet szaleje szczególnie pod adresem tak zwanej opozycji, która jak zwykle nie zrozumiała nastrojów społecznych. Czy oni je w ogóle rozumieją.

Nie chcę być złośliwy, bo prezydentowej dostaje się za jej milczenie niemal od każdego, poza prezesem i jego sforą oczywiście. Wychodzi jednak na to, że będzie najdroższą nałożnicą w historii wolnej Polski. Wszystko za darmo i osiemnaście patoli na rękę za spanie z prezydentem, niezła fucha.

Ksywa „Nam się należy” już do końca będzie się z tą kobitką kojarzyć
To tak żeby suweren też pokosztował podwyżek
Sami ideowcy😂😂😂
Na wszelki wypadek i dla niego wymyślili ustawę.
Elka o Covidzie czytała w przedwojennych książkach.
Podwyżka im się doprawdy należała. Ewidentnie przepracowani.
Ta lista chyba ważniejsza od dziewięciu, którzy głosowali przeciw. Teraz będzie łatwiej ich zapamiętać. Na przykład numer 87 to Wałęsa czy Jarek.

29 myśli na temat “Niezła fucha

Dodaj własny

 1. Czują że to ostatnia kadencja przy korycie, więc chcą się jeszcze nażreć na zapas! Prezydentowej powinni płacić od wypowiedzianego zdania, może by się rozgadała! 🙂 Choć z drugiej strony, jak ma pierdzielić takie bzdety jak Andrzej, to może lepiej że milczy… 🙂

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Wiem, że moje poglądy są mocno oderwane od oczekiwań „ciemnego luda”, ale … tu zacytuję to co napisałem u Saguli:

  Jakoś mnie nie „wzrusza” przyznanie podwyżek dla aktywu partyjno politycznego. Mało tego. Uważam, że płace polskich posłów powinny być jeszcze bardziej podniesione, bo odstają od zachodnich wzorców. Ale podwyżki powinny być przeznaczone dla posłów, a nie ojszczypłotów jacy obecnie w większości zasiadają w sejmie. Poseł, jako reprezentant obywateli i przedstawiciel najwyższych władz w Polsce powinien legitymować się najwyższymi kwalifikacjami teoretycznymi i praktycznymi, a więc m.in. posiadać odpowiedni staż w zawodzie, w działalności społecznej, lub naukowej. Już pobieżna ocena wskazuje, że takie warunki spełnia zaledwie kilkadziesią osób. Pozostali to t.zw. „hołota sejmowa”, która poza sejmem nie ma szans na zatrudnienie. Podobnie wygląda sprawa z funkcjonariuszami państwowymi, których także objęła nieuzasadniona podwyżka.

  Co do prezydentowej to także mam odmienne zdanie, bo uważam, że należy się jej jakaś rekompensata za wykonywanie nowych obowiązków, którymi jednak nie są aktywności społeczno-zawodowe. Oczywiście mogłaby założyć jakąś fundację, publikować w sieci, lub t.p., ale czy musi? Musi natomiast reprezentować prezydenta, a więc nie wyobrażam sobie, że np. podczas goszczenia Trumpa z żoną, nasza prezydentowa pojedzie sobie np. do McDonalda. To wymaga jakiegoś funduszu reprezentacyjnego, a jak wiadomo, nawet po tych podwyżkach łączne zarobki prezydenta i pierwszej damy są o kilkanaście tysi mniejsze od zarobów np. pierwszej sekretutki NBP. 😉 😀 😀 😀

  Polubione przez 1 osoba

  1. Ja tez nie mam nic przeciwko temu aby zarabiali więcej. Musieliby jednak spełniać nakreślone przez Ciebie jakieś warunki i posiadać chociaż trochę wiedzy. To jedna strona medalu. Druga to jest ta, że patrzymy na ich zarobki z perspektywy PLN. Tymczasem oni otrzymują tysiące innych benefitów. Kuchcinski dyma panienki w samolocie państwowym, Karczewski w sprawach partyjnych obleciał całą Polskę, Szydło do chałupy, Brudziński na wybory. Za PO jakaś posłanka w ciąży fruwała do domu co tydzień. Biura poselskie, diety, hotel sejmowy, karty płatnicze. No nie będę więcej wyliczał ale używają tego do powoli i zwykle bez związku ze swoim poselskim powołaniem. Dlatego te ich marne zarobki wcale nie są takie marne. No i jeśli do tego dołożysz, że jednak ich do tej pracy nikt nie zmusza, wręcz odwrotnie pchają się do niej zostawiajac swoje „dochodowe” stanowiska to jakoś ten ich płacz nie robi na mnie żadnego wrażenie. Przypomniałem sobie o premiach i komisji Antka Topola Macierewicza, która kosztuje nas już sam nie wiem ile.
   Jeśli chodzi o pierwszą damę. Spójrz na budżet kancelarii prezydenta. Chyba można jej potrzeby nim zaspokoić.
   Generalnie jednak muszę się z Tobą zgodzić, że reprezentują nas ojszczypłoty, ludzie o bardzo mizernej świadomości, chciwi z zerową kulturą osobistą, że nie wspomnę o politycznej.

   Polubienie

   1. Nie wiem, czy pamiętasz jak niedawno jakaś minister ze Skandynawii podała się do dymisji, bo za jakiś drobiazg w cenie kilku euro – nie mając swoich drobnych – zapłaciła kartą na reprezentację. Dymisję przyjęto. Jak zauważyłeś u nas to idzie na żywioł. Nie znam się na tym, bo ministrem nigdy nie byłem, ale wiem, że czasem warto więcej zapłacić w formie wynagrodzenia niż przymykać oko na podkradanie z państwowego. Tylko, że wtedy za drobiazgi jest „dyma”. U nas można ukraść dziesiątki i setki milionów i nadal być doskonałym ministrem.
    A z prezydentową to dopiero się zacznie, bo prawdopodobnie po zakończeniu kariery Pierwszej Damy będzie ją obowiązywał 10-letni zakaz „konkurencyjny”, a to rodzi kolejne problemy …

    Polubienie

    1. U nas rzeczywiście pełen żywioł. Jak się już nie da wybrać przed niepolskimi mediami to zawsze można wymyślić ustawę aby covidową i wsypać do niej nawet komisje smoleńską. To tez pewnie powoduje oburzenie związane z tymi podwyżkami. Z drugiej strony ludzi bardziej wku…ła postawa opozycji niż same pieniądze.
     Według mnie Agata pracy już nie znajdzie po zakończeniu przez Anżeja urzędowania…chyba, źe w szkole medialnej Rydzyka.

     Polubienie

 3. Klik dobry:)
  Wcale nie zdziwiłabym się, gdyby pan Prezydent podwyżek nie podpisał i dzięki temu został obsypany przez naród pochwałami. PIS, jak PIS – i tak laury zbiera od swojego stałego elektoratu, który zdania nie zmieni, żeby nie wiem, co… Za to Koalicja Obywatelska zostanie już bez cnoty po wieki, wieków, amen.
  Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

 4. to jest kurwa jakaś żenada, ktos z was słyszał aby w rzeczywistym swiecie dostac 30% podywzki bez rozszerzenia zakresu obwiazkow i odpowiedzialnosci, u tego samego pracodawcy?

  kurwa…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Śpiew ptaka

Życie tu i teraz jak śpiew ptaka, który śpiewa po prostu, zawsze.

Der Amateur Photograph

Ein Blog über Optik und Photographie - A blog about optics and photography

Co mi tam....

Poza facebookiem istnieje życie.

Prefiero quedarme en casa

Un blog sobre lo que me gusta escribir

saberblog

sabera myśli zapisane, czyli internetowa ziemia obiecana współczesnego narcyza i lansera

w poszukiwaniu perspektyw

moje bzdury, radości i frustracje

NIEZAPOWIEDZIANA

trochę na wesoło, trochę na smutno

Słowiki nie płaczą

If you were ever in doubt, don't sell yourself short, you might be bulletproof ~~

Melanż

Mam zakaz chlania, cale szczęście jebie zakazania

heygoodway

blog podróżniczo-lifestylowy

seashelllove

Z miłości do muszelek i niebanalnej biżuterii

%d blogerów lubi to: