Przed ciszą

To już ostatni przedwyborczy zestaw memów. W niedziele zapadnie bardzo ważna decyzja. I to na pięć lat. Liczę na pobudkę.

Tez tego nie rozumiem
Widać jak na dłoni
Pralka, zdecydowanie pralka
Pietrzak wciąż tego nie zauważył
MM czyli masakra do kwadratu
PAD może rzeczywiście reklamować długopisy
Ot i najprawdziwsza prawda
Co się musi stać
Może lepiej posłuchać świetego a nie proboszcza

43 myśli na temat “Przed ciszą

Dodaj własny

 1. Zgłaszam weto do autora pierwszego mema. Przeciętny katolik nie akceptuje pedofilii ani w kościele, ani wśród celebrytów, ani nigdzie. Przeciętny katolik to taki, który może nie ma tercjarskich zapędów, ale wierzy w Boga i stara się żyć tak, żeby nie krzywdzić innych ludzi. Zawsze będę akcentować, że takie wrzucanie do wspólnego worka jest złe.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Totalnie się zgadzam, wbrew pozorom. Mnie zawsze przeszkadzało,postrzeganie nas jako pijaków i złodziej. Prawda jest jednak taka, że grupa ludzi, która wystawia nam świadectwo pcha się na szkło i co gorsza stanowi relatywnie wysoki odsetek. Duda w grupie emerytów ma ponad suedemdziesiecioprocentowe poparcie. Zatem mówi się, że emeryci go popierają a to przecież nieprawda. Generalizacja to dość powszechny sposób myślenia.

   Polubione przez 1 osoba

    1. No właśnie i tu niestety jest też podział. Są mądrzy kapłani, a są tacy, którzy poszli tam dla kasy i ta druga grupa wystawia pozostałym wspomniane przez Ciebie. I ta machina się napędza.

     Polubione przez 1 osoba

    2. No cóż mówimy tym samym językiem. Dodam tylko, że złe postawy zdają się być głośniejsze i trafiają na podatny grunt. Jeśli prezentujemy się śmiesznie w Europie to nie przez moje czy Twoje poglądy. Ktoś na, tą łatkę przyczepia a ktoś inny generalizuje.

     Polubienie

    3. Dokładnie tak jest, trafiają na podatny grunt ludzi, którzy myślą schematami. Każdy mądry człowiek wie, że tego typu hierarchie jak kościół, lekarze, nauczyciele, wojsko, policja itp. tworzą ludzie. Oczywiście powinni robić odsiew i na pewno robią, tylko w przypadku wszelkiego typu odszczepieńców, zboczeńców, wchodzi w grę fakt, że oni się bardzo dobrze i bardzo długo maskują.

     Polubienie

 2. Jestem człowiekiem głęboko wierzącym, katolikiem z dziada, pradziada, a pedofilów w sutannach wieszałbym za jaja, a LGBT jakoś szczególnie mi nie przeszkadza… Katolików też nie można wrzucać do jednego wora, bo są katolicy myślący i tolerancyjni, a jest też ciemnota, na której żeruje Rydzyk i Kaczyński i która ma nienawiść do inności wbijana w łeb.

  Polubione przez 2 ludzi

  1. To samo napisała Caffe. Ja się z tym zgadzam. Mamy skłonności do generalizowania. Niestety katolicy o Twoich poglądach są zagłuszania przez tych o poglądach przeciwnych. Dodatkowo kościół w tym temacie zamiast łagodzić napięcia dolewa oliwy do ognia. Słuchasz i publikujesz przemyślenia księdza Kaczyńskiego. On powiedział wyraźnie, że chrześcijanin nie może być żadnym anty bo to wbrew wierze. A jednak jak słuchasz Jędraszewskiego to ci ręce opadają.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Księdza KACZKOWSKIEGO a nie KACZYŃSKIEGO 🙂 🙂 Kaczyński na księdza nie wygląda 🙂 A poważnie, to co robi spora część Polskiego kleru jest wręcz przerażające. Takie Rydzyki, Jędraszewscy, wręcz podsycają tą nienawiść w ciemnocie.

    Polubienie

  1. Nie kręcą mnie wybory, bo od dawna uważam ten system za wypatrzony i niedający szans prawdziwym społecznikom tylko bandzie szubrawców zrzeszonych w jakieś partyjnej mafii. To na marginesie. Gdybym mógł to bym głosował. Moje możliwości tutaj są ograniczone. Ja nawet nie jestem pewny czy Polska ma jakąkolwiek placówkę dyplomatyczna w Ekwadorze. Miałem spore problemy z uzyskaniem tutaj stałego pobytu bo nie miał kto przetłumaczyć moich polskich dokumentów a tłumaczenia hiszpańskie przywiezione z Polski okazały się gówno warte.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Katie's Planners

Tworzę piękne i minimalistyczne kalendarze, notesy, plenery cyfrowe oraz do druku, także autorskie narzędzia i szablony ułatwiające organizację i wcielanie planów w życie.

Accordéon et dentelles au jardin

ou les tribulations d'Agathe Balboa de Kwacha

sudeckie klimaty

we also dare to dream

UnstableTrip

Digital Nomad Travel Blog

Na skraju miasta

takie tam obserwacje

mamamyslicielkahome.wordpress.com/

O macierzyństwie. O książkach. O życiu.

Work and travel

My work and travel. Chcesz coś zmienić? Może zmień wszystko!

arek nowakowski

wordpress.com

The Biveros Effect

To Travel is to Live

%d blogerów lubi to: