34 myśli w temacie “Teraz rozumiem….

 1. Stanley Maruda 3 grudnia, 2019 / 3:33 am

  Kryształowy Marian okazuje się bardziej kochać swój stołek niż prezesa 🙂 A co gorsze zaczyna się odgrażać że się za nich weźmie 🙂 🙂 Wtedy to im Meksyk zrobi 🙂

  Polubione przez 1 osoba

  • widzianezekwadoru 3 grudnia, 2019 / 8:46 pm

   Musiałem się rozluźnić przed wtorkiem. To nasz dzień zakupowy. Wyjątkowo go nie lubię bo i wstać trzeba wcześniej i nigdy nie wiadomo ile nam zejdzie. Uwielbiam wywalić się w domu i kontemplować. A ten mem z Meksykiem bardzo mi się podobał.

   Polubienie

 2. whengirltravels 3 grudnia, 2019 / 3:07 pm

  Widziałam dziś zdjęcie przyszłego posągu miłościwie nam panującego – siedzi na tronie jak Lincoln i jest cały złoty. Jakieś wątpliwości co do przeznaczenia złota? A Meksyk to dopiero będzie, jak kasy zabraknie :-))) Hugs

  Polubione przez 1 osoba

  • widzianezekwadoru 3 grudnia, 2019 / 9:05 pm

   Im a w szczególności jemu, wszystko się należy. Oj będą te posągi upadać. Nasza klasa polityczna chyba już przegoniła Meksyk. Banan kontra Koczor. Z przekory stawiam na Banana.
   Ambrazos

   Polubienie

 3. Andrzej Rawicz (anzai) 3 grudnia, 2019 / 7:29 pm

  W takich sytuacjach warto zastosować niezbyt przyjemną, ale skuteczną metodę polegającą na ustaleniu „Kto zaczął”?
  W 2006 r. pierwszy rząd PiS zaczął nam budować IV RP w taki sposób, że po kilku miesiącach pojawiła się konieczność postawienia przed Trybunałem Stanu premiera J. Kaczyńskiego i ministra Ziobro. Resztą członków „Przyjemnej Grupy” spod znaku PiS miała się zająć prokuratura. Z tym założeniem wyborcy odebrali władzę PiS i przekazali ją PO. Co było dalej chyba nie trzeba przypominać, bo PO nie dotrzymała słowa i m.in. zaczęła konszachtować z PiS (utrzymanie na stanowiskach Prok. Generalnego i Koord. Służb Specjalnych).
  Banaś jest typowym potwierdzeniem powiedzenia: „Przyganiał kocioł garnkowi” … Banasia ocenia się za przeszłość (a nie za to co może zrobić w NIK), a Kwiatkowskiego po 6 latach nie można rozliczyć za przyłapanie na gorącym uczynku przestępczym w czasie piastowania funkcji prezesa NIK.

  Polubienie

  • widzianezekwadoru 3 grudnia, 2019 / 9:24 pm

   Widać z tego jak na dłoni, źe do polityki pchają się przede wszystkim ludzie o nieczystych rękach i intencjach. Jak echo wraca do mnie to co słyszałem w Stanach. Otóż ani Senat ani Kongres nie potrafiły przegłosować możliwości karania i pozbawienia immunitetu tych co naruszyli prawo. Widać w polityce poruszanie się w szarej strefie to standard. Co gorsza bez poparcia gangsterów daleko się w tej dziedzinie, czyli polityce, nie zajdzie.

   Polubienie

   • Andrzej Rawicz (anzai) 4 grudnia, 2019 / 7:25 am

    Wspólnymi siłami trafiliśmy chyba w sedno sprawy. Ja bym tylko uszczegółowił … do władzy pchają się głównie ci, co: a/ muszą (bo tak im nakazuje środowisko), b/ mają niewiele do stracenia (zaufanie, szacunek, dorobek naukowy, itd.,), i c/ wszystko zdobyli w nieczysty sposób i w złych intencjach.

    Polubione przez 1 osoba

    • widzianezekwadoru 4 grudnia, 2019 / 1:17 pm

     Czyli, przynajmniej w naszej rzeczywistości, znane i popularne słowo mafia, przerobili na mniej wzbudzające niechęć określenie „partia”.

     Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s