Polowanie z nagonką

To było do przypuszczenia, że pisowska maszyna propagandowa zostanie spuszczona z łańcucha. Operacja „Grodzki” zmierzająca do utrudnienia życia nowemu marszałkowi Senatu przybiera na mocy każdego dnia, każdej godziny, każdej minuty. Wszystkie psy zostały puszczone luźno w poszukiwaniu karmy dla tępoty, która niczym innym nie potrafi się żywić tylko pomówieniami, plotkami, retoryką nienawiści i wszelką podłością. Wypełzły hieny ze swoich nor, niczym pluskwy, zgodnie z życzeniem swego władcy.

Niczego nie mogą znaleźć ale to im nie przeszkadza. Wystarczy rzucić pare oszczerstw i niech się marszałek tłumaczy. Oni inaczej nie potrafią, zwłaszcza, że głupi lud wszystko kupi.

Zaczęło się od dochodów Tomasza Grodzkiego. Lud musiał się o tym dowiedzieć tuż przed jego orędziem. Pochodnia prawdy niejaka Holecka do spółki z terierem prezesa Kurskim dali upust swojej żółci i Kaczyńskiego frustracji swoimi dywagacjami na temat jego zarobków Tomasza Grodzkiego. Holecka zapomniała rzec choć słowo na temat swojego wynagrodzenia, które ponad trzykrotnie przewyższa to co zarabia profesor. Ile musi kasować Kurski?

Nawiedzona prawda obróciła się w fałsz. Znów lud został wydymany. Zaraz pojawiły się oskarżenia na temat jakiejś fundacji, w której marszałek miał dokonywać przekrętów, przy których nawet sutenerstwo Banasia to małe piwo. Znowu kurwa pudło. Spod zlewozmywaka wyszła jakaś profesor, której wszystko się pomyliło. Najpierw syczała, niczym Pawłowicz, na temat łapówki, którą miała wręczyć Tomaszowi Grodzkiemu, by już po chwili okazać się osobą o podejrzanych preferencjach politycznych. Odszczekała bo dowodów nie było i nie będzie.

Czy ktokolwiek znał jakiegoś Guzikiewicza przed dzisiejszym dniem? Wątpię. Pewnie nawet prezes nie wiedział jak usłużnego ma w swoich szeregach wynalazcę prawdy objawionej. Ten Gniewny poszukiwacz sprawiedliwości z PiSiego ula nawet nie zna prawidłowej pisowni nazwiska Marszałka Senatu, wie jednak, że przyjął łapówkę. Złożył zatem zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, które o dziwo CBA zamierza rozpatrzyć wyjątkowo wnikliwie.

https://www.facebook.com/groups/2056216077995375/permalink/2523475387936106?sfns=mo

A tymczasem sutener, prezes NIK, Banaś ośmieszył Sejm, niedoszły kryminalista rządzi policją, marszałek Sejmu anuluje głosowania według uznania, marszałek senior to smoleński kłamca, poprzedni marszałek senatu Karczewski wymalował sobie portret za prawie osiem kawałków na nasz koszt. Tak można by bez końca i aż dziw bierze, że opozycja nie zalewa prokuratury sądów i innych organów wnioskami o możliwości popełnienia przestępstwa. Już gołym okiem dzisiaj widać, że z prezesowymi metodami inaczej wygrać nie sposób. Skoro Guzikiewicz doniósł na marszałka nie będąc nawet stroną w aferze to może zacznijmy wszyscy składać wnioski o możliwości popełnienia przestępstwa przez Banasia, Glapińskiego, Witek, Kuchcińskiego, Karczewskiego, Pawłowicz, Piotrowicza, Ziobrę, Kaczyńskiego. Niech się to ich sądownictwo zatka wnioskami i nich sędziowie z ziobrowego nadania się trochę pogimnastykują.

A tu mam pomysł dla Guzikiewicza na następne zawiadomienie. Gość na zdjęciu wydymał nas całkiem nieźle. Jarosław zapewne by się ucieszył gdyby wreszcie ktoś doszedł do dna tego przekrętu.

25 myśli w temacie “Polowanie z nagonką

 1. szarabajka 27 listopada, 2019 / 9:22 pm

  A ja się bardzo cieszę, że kardiolodzy, szczególnie transplantolodzy, dobrze zarabiają. Może mój syn będzie potrzebował przeszczepu 😦 Co zrobię, jeśli wszyscy wyjadą? Holecka go zoperuje? Miał już dwie operacje na otwartym sercu i nikt nie chciał ode mnie nawet centa.
  To budzi we mnie życzenie, żeby…Nie, nie będę nikomu źle życzyła, bo w przeciwieństwie do Rydzyka, Holeckiej i reszty świętojebliwych, naprawdę wierzę w Boga i jego przykazania.

  Polubione przez 1 osoba

  • widzianezekwadoru 27 listopada, 2019 / 10:17 pm

   Mam wiele szacunku dla lekarzy, którzy rozumieją swoje przesłanie. To ciężki kawałek chleba. Dodatkowo u nas gdzie przecież obowiązuje jakaś dziwna klauzula sumienia…

   Polubienie

   • szarabajka 28 listopada, 2019 / 3:15 pm

    Bardzo ciężki. Widziałam kardiochirurga, który operował mego syna tuż po operacji. Przeraziłam się. Był wycieńczony i już nie wiedziałam o kogo się najpierw martwić 🙂 6 godzin na nogach i to nie bezczynnie robi swoje. Nie ma zbyt wysokich płac za taką pracę.

    Polubienie

    • widzianezekwadoru 28 listopada, 2019 / 6:06 pm

     W życiu nie chciałbym być lekarzem. Odpowiedzialność, stres, życie ludzkie. Jeszcze jeśli podchodzisz do tego z oddaniem to praktycznie jest to zawód dla ludzi z powołaniem

     Polubienie

 2. JKK 28 listopada, 2019 / 8:52 am

  Gdybyś o Grodzki w mateczniku siedział, to by Guzikiewicz o tobie nie zwiedział. Ale jak wiadomo jest Guzikiewicz to nie Wojski to zwykły PiSżołnierz.

  Polubienie

 3. jotka 28 listopada, 2019 / 10:41 am

  To było do przewidzenia, nie mogli inaczej, to zabrali się za finanse i rzekome łapówki.
  Teraz tylko czekam, aż znajdą jakąś kochankę i inne brudy…

  Polubione przez 1 osoba

 4. Stanley Maruda 28 listopada, 2019 / 10:44 am

  Oni tak robią z każdym kto im wchodzi w drogę lub nie pasuje. Próbowali z Owsiakiem, nakręcili aferę Niesiołowskiemu i jeszcze wielu innym. PiS każdego kto jest niewygodny próbuje zadeptać. Ale pewnego dnia ktoś zdepcze PiS, jak karaluchy.

  Polubione przez 1 osoba

  • widzianezekwadoru 28 listopada, 2019 / 2:37 pm

   Migrena mnie nie dziwi. Rzeczywiście ludzie zaczynają się w dupie urządzać a tych, którym to nie odpowiada musi łeb pękać żeby nie powiedzieć ordynarnej.
   Ściskam z drugiej półkuli.
   Wierszyki Waligorskiego rewelacja

   Polubione przez 1 osoba

 5. sagula 28 listopada, 2019 / 1:16 pm

  Marku szlag mnie trafią na to wszystko i co jest najgorsze? Najgorsze jest to, że ludziom to nie przeszkadza. Idą jak w dym za Jarosławem i skandują jego imię. Idą ogromne podwyżki od nowego roku, to może część otrzeźwieje w końcu!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s