Przy niedzieli o seksie

Z różnych źródeł udało mi się ustalić, że Marian Kryształ NIKoś Banaś już wkrótce zrezygnuje z zajmowanego przez siebie stanowiska. Trwają prace nad szczegółami. Nieoficjalnie jednak dowiedziałem się, że na jego decyzje wpływ miała ustawa o zakazie nauki seksu. Uzyskał on od ustawodawcy wyłączność na prowadzenie tego tematu w swojej kamienicy. Już wkrótce kamienice Mariana w każdym mieście powyżej tysiąca mieszkańców. To się nazywa łeb do interesów.

Kolejna wiadomość rownież związana jest z gorącym w ostatnich dniach tematem seksu. Dla chcących żyć w zgodzie z własnym sumieniem oraz obowiązującym prawem mam dobra wiadomość. Po żmudnych badaniach prowadzonych na zlecenie rządu i partii osiagnieto pozytywne wyniki przy badaniu metody moczowej. Polega ona na wypiciu wiadra wody przed harcowaniem aby zaraz po nim móc szybciutko skorzystać z toalety. Metoda dostępna dla wszystkich bez względu na stan majątkowy. Jedyne czego potrzebujemy to wiadro i woda. Skuteczność niemal pięćdziesięcioprocentowa. Albo zajdziesz albo nie.

Swoją metodę przedstawiła również opozycja. Detale na jej temat poniżej.

41 myśli na temat “Przy niedzieli o seksie

Dodaj własny

   1. No i jest śmiesznie. Trafiłeś idealnie z tymi memami. Mnie wnerwia tylko to, że naukowcy z obu przeciwnych stron stron starają się nie podpaść wielkim korporacjom propagującym seks, farmakologię, i niesprawdzone technologie. A „ciemny lud” jak zwykle kupuje i potem masz takie posłanki, które sikaniem zapobiegają ciąży. 😉 😀

    Polubienie

    1. Wielkie korporacje to wielkie pieniądze. Wobec tego syfu obowiązują inne standardy. Ja swój wpis miałem zakończyć zdaniem „aż się boje pomysleć co się stanie jak lud w to uwierzy”. No ale jak ma nie uwierzyć skoro za wychowanie seksualne szło się będzie do pierdla.

     Polubione przez 1 osoba

 1. Klik dobry:)
  Skoro plotą takie bzdury, to ja jestem za tym, aby edukacja seksualna była karana, o! Oczywiście edukacja niezgodna z nauką.
  A antykomcepcyjna metoda wodna wcale nie jest taka tania. Wiesz, ile u nas kosztuje metr sześcienny wody? Nie każdy może sobie pozwolić codziennie na wiaderko wody tylko po to, by spłynęło moczem.;) :)))

  Polubienie

 2. Figurska która ma dziecko z kochankiem na bank zna się na antykoncepcji 🙂 Prawie tak samo jak Marta Kaczyńska 🙂 Obie mogły by u Banasia w kamienicy dorabiać 🙂 W PiSie jest tyle autorytetów w tej dziedzinie że od samego ich słuchania człowiek może zajść w ciążę! 🙂 🙂

  Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Katie's Planners

Tworzę piękne i minimalistyczne kalendarze, notesy, plenery cyfrowe oraz do druku, także autorskie narzędzia i szablony ułatwiające organizację i wcielanie planów w życie.

Accordéon et dentelles au jardin

ou les tribulations d'Agathe Balboa de Kwacha

sudeckie klimaty

we also dare to dream

UnstableTrip

Digital Nomad Travel Blog

Na skraju miasta

takie tam obserwacje

mamamyslicielkahome.wordpress.com/

O macierzyństwie. O książkach. O życiu.

Work and travel

My work and travel. Chcesz coś zmienić? Może zmień wszystko!

arek nowakowski

wordpress.com

The Biveros Effect

To Travel is to Live

%d blogerów lubi to: