Siła haków

Polska stała się według mnie państwem haków. Nie bardzo wierze w czyjąkolwiek czystość na szczytach władzy. Gdyby tak było to skompromitowany Macierewicz łowiłby gdzieś ryby usunięty raz na zawsze. Towarzysz Macierewicz miał jednak łeb na karku gdy następowały zmiany ustrojowe i buchnął najważniejsze teczki z archiwum MSW. Z wiadomych powodów współpraca z władzami PRL-u to taka niechlubna łatka. Chociaż nie dla każdego. Kiedy jednak jakiś gamoń uwiera człowieka jak kamień w bucie to zawsze można pogrzebać w archiwum Macierewicza a on coś tam wyniucha. Ma w niuchaniu talent a i dochodzeniowiec z niego nie byle jaki.

Wydawać by się mogło, że Antoni dość napsuł i najlepiej jakby gdzieś zniknął i ulotnił się by już nie kompromitował ani swoich kolesiów ani partii co to niby prawa i sprawiedliwa. Macierewicz ma o sobie inne zdanie niż większość ludzi. No i ma w łapach na każdego jakiegoś haka z czasów kiedy grzebał w ludzkich żywotach. Nie ma ochoty też zrezygnować z parlamentarnych przywilejów. Dają mu zatem okręgi, w których przegrać nie sposób i tak będzie sobie posłował za nasze pieniądze, jak to się mówi, do usranej śmierci.

O korzyściach z posiadania haków przekonał się właśnie niejaki Banaś. Przy nim Macierewicz to prostak. Jako prezes NIK-u praktycznie nietykalny. Na wszelki wypadek jednak skumał się z oprychami mafijnymi a ci pod pozorem legalnego biznesu urządzili sobie w banasiowej kamienicy dom publiczny. Nie dla ćmoków z ulicy oczywiście ale dla ludzi z określonym statusem społecznym. Kto się przewinął przez to miejsce uciech wszelakich, póki co nie wiemy. Prezes NIK-u został jednak nakryty na swojej działalności niekoniecznie kontrolnej. Przy okazji wyszły inne ewidentne oszustwa z pogranicza wyjątkowo brudnego świata przestępczego. Prezes i partia dwoją się i troją żeby jakoś zachować twarz. Niepotrzebnie, i tak jej już nie mają. Tak czy inaczej próbowali po dobroci zmusić Banasia, żeby odszedł z pracy i przeniósł się na San Escobar. Wyglądało, że gość załapał, że oto nastąpił koniec jego kariery i lepiej się wycofać.

Być złapanym w burdelu to tak jak współpracować ze służbami PRL-u. Banasiowi życie na San Escobar jakoś nie przemówiło do jego próżnego ego. Odkrył dodatkowo, że w kraju nad Wisłą żyje mu się całkiem przyzwoicie. No i to stanowisko prezesa NIK-u to też całkiem niezła kasa każdego pierwszego dnia miesiąca. Wypiął się zatem na partyjnego szefa. Pewnie mógł to zrobić bo kto tak naprawdę wie kto sypiał w banasiowym burdelu.

A już najbardziej w tym wszystkim podoba mi się, że prezydent i premier naszego kraju czekają co zrobi poseł. 😂😂😂😂😂😂😂😂

16 myśli w temacie “Siła haków

 1. Andrzej Rawicz (anzai) Październik 18, 2019 / 4:05 am

  Haki hakami, ale – to już zresztą pisałem do Saguli – poza „maniem” haka, trzeba jeszcze mieć siłę i odwagę, aby nim wywijać – gdy mleko się wyleje to trzeba zmienić tryb postępowania. Afery „burdelowej” nie da się już schować pod dywan, ale można nią zakryć wszystkie inne. Nic się przecież nie stanie jak „burdel mama” wykorzysta wszystkie tryby odwoławcze, dostępne np. zwykłemu złodziejowi, który włamał się do komórki i ukradł słoik ogórków kiszonych. Procedury dochodzeniowo śledcze i sądowe mogą się wtedy toczyć nawet przez wiele lat (tak jak z poprzednikiem 😉 😀 ), a wszelkie zarzuty PiS będzie odpierało argumentem, „że przecież nie ma prawomocnego wyroku”. 😉

  Polubienie

 2. Stanley Maruda Październik 18, 2019 / 6:23 am

  Haki ma Ziobro, haki ma Macierewicz, oni się tam trzymają za grdyki tak, że niedługo się wzajemnie po zduszają.! 🙂 Ale to będzie z korzyścią dla Polski. Rękę dam sobie uciąć że Macierewicz trzyma w tapczanie teczkę Kaczyńskiego, a ten mały, mściwy kutasek każdego dnia drży by nic z tej teczki nie wyciekło. Cała ta dobra zmiana to taka zorganizowana grupa przestępcza gdzie jeden na drugiego coś ma.

  Polubione przez 1 osoba

 3. szarabajka Październik 18, 2019 / 7:55 am

  Z Banasiem to jest tak, że nie wiadomo, czy to on ma haki, czy na niego jakiś czeka, gdyby się znarowił i chciał abdykować. I nie mam na myśli politycznych haków.

  Polubione przez 1 osoba

  • widzianezekwadoru Październik 18, 2019 / 11:37 am

   Coś mi się wydaje, że w tej kamienicy sporo się działo z udziałem znanych nazwisk. Tak czy inaczej Jaro chyba dostał wysypki z powodu zachowania szefa NIK,

   Polubienie

   • szarabajka Październik 18, 2019 / 12:57 pm

    Banaś ma dostęp do informacji niejawnych. Informacja to pieniądze i ogromna władza. Pytanie, czy ma ją prezes JK, czy wynajmujący kamienicę i kogo się bardziej boi.

    Polubienie

    • widzianezekwadoru Październik 19, 2019 / 12:05 am

     Wyglada jednak coraz częściej, że otoczenie prezesa to bardzo podejrzani ludzie. Kiedyś przejdzie JK za to zapłacić.

     Polubienie

    • szarabajka Październik 19, 2019 / 8:22 am

     Nie, Marku, nie zapłaci. My zapłacimy. Jemu postawią pomnik i pochowają na Wawelu, przy bracie.

     Polubienie

    • widzianezekwadoru Październik 19, 2019 / 12:30 pm

     Muszę przyznać, że ta opcja też jest możliwa. Zwłaszcza, że on zawsze che dobrze, tylko ludzie go zawodzą. Pożyjemy zobaczymy.

     Polubienie

 4. jotka Październik 18, 2019 / 10:29 am

  Ciekawe, ilu takich kryształowych jeszcze wyjdzie na jaw? Może wreszcie to będzie ich gwóźdź do trumny?

  Polubienie

 5. Ultra Październik 18, 2019 / 7:59 pm

  W normalnym kraju już takiego polityka na stołku by nie trzymał.
  Patrz, a za ukradzionego cukierka zwykły obywatel ma przechlapane…
  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

  • widzianezekwadoru Październik 19, 2019 / 12:08 am

   Mnie się po prostu nie mieści w głowie jak nisko spadły standardy, którymi kierują się ludzie.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s