W świecie paranoi.

Po ostatnich sukcesach przewodniej siły narodu, Komitet Centralny partii podjął jedynie słuszną decyzje o konieczności budowy trasy szybkiego ruchu łączącej Żoliborz z Brukselą. Wstępna faza tego projektu zakłada wyłączenie tej dzielnicy z granic miasta stołecznego Warszawy, w której przestał czas się bezpiecznie przywódca wszystkich Porządnych i Spolegliwych ludzi kraju.

Zgodnie z planem trasa będzie przebiegać przez do tej pory mała znaną miejscowość Brzeszcze. Zadecydowały o tym czynniki ekonomiczne. Nitka łącząca to miasteczko z Warszawą już została oddana do użytku. Pierwsze próby trasy wykazały drobne niedociągnięcia i problemy. Okazało się jednak, że trasa sama w sobie nie budzi zastrzeżeń. Kłopoty jakie zostały zgłoszone głównemu wykonawcy wynikają zdecydowanie z braku doświadczenia kadry kierowniczej to znaczy kierowców. Zgodnie z wytycznymi partii zachodzi potrzeba ponownego ich przeszkolenia w Centralnym Ośrodku Szkolenia Kadry Kierowniczej na wydziale Kierowca Samochodu.

Trwają już zakrojone na szeroką skale prace związane z ominięciem Warszawy i przekierowaniem autostrady bezpośrednio na Żoliborz. Równocześnie planiści opracowują najkrótsze możliwe połączenie z Brzeszczy do Brukseli. Rozpoznawalność przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich i jej wybór do Parlamentu Europejskiego pozwoli na otrzymanie konkretnych środków pieniężnych z komisji finansów unii.

Nadzór nad całym projektem przejął osobiście Pierwszy Przyzwoity.

Powstaje również nowy plan zagospodarowania przestrzennego Brzeszczy i okolic. Staną się one głównym i bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym na tej trasie. W tym kontekście wróci się również do idei budowy centralnego portu lotniczego. Oryginalnie miał on powstać w okolicach Radomiu. Najnowsze badania wykazują jednak, że z Brzeszczy jest jeszcze bliżej do Afryki i San Escobar. To może być wzięte pod uwagę na najbliższym plenarnym posiedzeniu Biura Politycznego Komitetu Centralnego Partii. Sprawa również zostanie poruszona na nieoficjalnym spotkaniu spolegliwych z Radomia z Pierwszym Przyzwoitym kraju, który w trosce o mieszkańców tego miasta podejmie odpowiednie kroki w celu zrekompensowania strat wizerunkowych przewodniej siły lepszego sortu.

W świecie paranoi wyobraźnia nie ma granic.

20 myśli na temat “W świecie paranoi.

Dodaj własny

 1. A wiesz że bardzo mi bliska i naprawdę mądra osoba pochodzi i mieszka w Radomiu. ? I nie jest niczemu winna, że jest tak jak jest. I boi się włączyć telewizor bo z tym jej miastem to jest po prostu niewyobrażalny skandal. Najpierw to zniszczono w nim wszystkie zakłady pracy, potem nastapiło jeszcze kilka skandalicznych posunięć jak np. prawie całkowite odcięcie tego miasta z powodu braku połączeń kolejowych, w międzyczasie stwierdzono tam najwieksze bezrobocie w całym kraju i wiele wykształconych osób codziennie rano jedzie do pracy do stolicy…. i w końcu wszyscy sobie jaja robią z jej miasta.
  Na szczęście jest w Radomiu grupa naprawdę mądrych i uzdolnionych osób która się tym wszystkim nie przejmuje i animuje bardzo bogate życie kulturalne tego miasta. Z Radomia pochodzi wiele wybitnych osób – że wspomnę tylko prof. Leszka Kołakowskiego /jego pomnik stoi w centrum/ , wybitnego malarza Rafała Malczewskiego /muzeum jego imienia zawiera wspaniałe zbiory/ czy Tytusa Chałubińskiego i wielu innych jak np. Andrzej Wajda, który to miasto ma wpisane w życiorys.. Ostatnio byłam w Radomiu na Dniach Górskich i z przyjemnością wysłuchałam opowieści Krzysztofa Wielickiego o zdobywaniu najwyższych gór.

  To tylko parę przykładów. Mogłabym bardzo długo pisać jakie jest prawdziwe oblicze Radomia, bo bywam tam prawie każdego miesiąc.
  Pozdrawiam

  Polubienie

  1. Rozumiem o czym piszesz. Moi najbliżsi mieszkają w Rzeszowie czyli na Podkarpaciu. Ich poglądy dalekie są od tych, z których znany jest ten rejon kraju.
   Ja nie mam nic przeciwko Radomiu. Mi bardziej chodzi o głupotę tę ludzką naszej władzy. Nie mam nic przeciwko ani miastu, ani jego mieszkańcom.

   Polubienie

 2. Ja ze swej strony proponuję by trasa owa prowadziła z Żoliborza nad jakieś urwisko i by w nią wpadło to kacze kurw**ko 🙂 Zrymowało się 🙂 Kto wie, może z czasem Parlament Europejki przeniosą z Brukseli do Brzeszczy 🙂 🙂

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Prefiero quedarme en casa

Un blog sobre lo que me gusta escribir

saberblog

sabera myśli zapisane, czyli internetowa ziemia obiecana współczesnego narcyza i lansera

w poszukiwaniu perspektyw

moje bzdury, radości i frustracje

Lance Sheridan

Internationally Published Poet

NIEZAPOWIEDZIANA

trochę na wesoło, trochę na smutno

Słowiki nie płaczą

If you were ever in doubt, don't sell yourself short, you might be bulletproof ~~

Co zostało na alei róż...

Jestem swoją myślą, rzuconą w świat, pomiędzy tysiącami innych twarzy. Wyznania depresjonistki z syndromem DDA

Melanż

Mam zakaz chlania, cale szczęście jebie zakazania

heygoodway

blog podróżniczo-lifestylowy

seashelllove

Z miłości do muszelek i niebanalnej biżuterii

Wymiar Zdrowia

Dietoterapia online, konsultacje z dietetykiem przez internet. Indywidualne plany żywieniowe oraz gotowe jadłospis online.

RomanticSugar94

„Styl to sposób na zamanifestowanie tego, kim jesteś, bez konieczności mówienia”. – Rachel Zoe

%d blogerów lubi to: