Witam po przeprowadzce

Po chwili przerwy wznawiam swoją działalność. Moja cisza była wynikiem dwóch zdarzeń. Pierwsze i najważniejsze to fakt, że będący sponsorem blogosfery Onet zdecydował się ja zlikwidować, zmuszając pewnie nie tylko mnie do szukania alternatywy. Dalsze pisanie na platformie Onetu mijało się z celem. Drugim powodem przerwy były niespodziewane kłopoty zdrowotne. Niby zwykle przeziębienie, z którym na ogół każdy walczy we własnym zakresie. Tak i ja pomyślałem i kombinowałem domowymi sposobami jak tu się pozbyć natręta. Witamina C, miód, mleko, czosnek, alkohol i co tylko wpadło mi do głowy wziąłem na tapetę. Nic z tego, gnida przyczepiła się do mnie niczym posłanka Pawłowicz do żarcia w Sejmie, nie dając mi szans na wyleczenie. Skończyłem zatem u mojego naturalnego doktora, który zaaplikował mi serie nakłuć wszędzie gdzie odczuwałem skutki choróbska. Dołożył do tego worek medykamentów i juz po paru dniach rezultaty jego terapii zaczęły przynosić oczekiwane skutki. Okazało się, że w okolicy szaleje jakiś wirus, którego najpierw ja padłem ofiarą, po czym sprzedałem go Alicji. Wychodzimy jednak powoli na prostą. Jeszcze trochę kaszlu i flegmy i witaj kochane zdrówko. Przyszła zatem kolej na szukanie innego producenta blogów. Problemów z tym nie ma, jedynym ograniczeniem a raczej koniecznością było znalezienie kogoś, kto stosuje to samo oprogramowanie, w przeciwnym przypadku nie byłbym w stanie przenieść tego co stworzyłem na Onecie i straciłbym to bezpowrotnie. Udało się to zrealizować z platformą WordPress. I tak po kilku próbach skonfigurowania swojego bloga na nowej stronie mogę wreszcie krzyknąć eureka. Trochę mam żal do Onetu za tak bezceremonialne pozbycie się nas, którzy związaliśmy się z blogowaniem na jego portalu. No cóż stracili we mnie nie tylko blogera ale i czytelnika. Mam bowiem wrażenie, że jeśli nie jest wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. Pewnie blogerzy nie przynosili specjalnych korzyści finansowych. Poszedłem zatem precz i już tu nie wrócę, a tych co chcą w dalszym ciagu być ze mną zapraszam na nowy adres.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Pisane Kobiecą Duszą

Witryna Internetowa Pisana Kobiecą Duszą*** The website has a google translator

Listy i [inne] brewerie.

"Plus ratio quam vis".

kosmiczne lata

papa was a rolling stone

Pielgrzymi

Z głową w chmurach po bezdrożach

Architektura doświadczeń

Proste doświadczenia i skomplikowana rzeczywistość

notatki na mankietach

mysli szybkie, mysli smiale, wszystkie mysli duze i male...

𝓛𝓾𝓼𝓽𝓻𝓸 𝓬𝓸𝓭𝔃𝓲𝓮𝓷𝓷𝓸ś𝓬𝓲 - 𝓴𝓪𝓵𝓲𝓷𝓪𝔁𝔂

𝒯𝑜 𝓃𝒾𝑒 𝒿𝒶 𝒷𝓎ł𝒶𝓂 𝐸𝓌ą 𝒯𝑜 𝓃𝒾𝑒 𝒿𝒶 𝓈𝓀𝓇𝒶𝒹ł𝒶𝓂 𝓃𝒾𝑒𝒷𝑜 𝒞𝒽𝑜𝒸𝒾𝒶ż 𝒹𝑜𝓈𝓎ć 𝓂𝒶𝓂 ł𝑒𝓏 𝑀𝑜𝒾𝒸𝒽 ł𝑒𝓏, 𝓉𝓎𝓁𝓊 ł𝑒𝓏 𝒥𝑒𝓈𝓉𝑒𝓂 𝓅𝑜 𝓉𝑜, 𝒷𝓎 𝓀𝑜𝒸𝒽𝒶ć 𝓂𝓃𝒾𝑒

Myśli (nie)banalne Joanny

Moje spojrzenie na świat

FacetKA

... bo ktoś musi nosić spodnie!

365 dni w obiektywie LG/Samsunga

365 days a lens LG/Samsung

rymki i nie tylko

Przed wejściem tutaj nie musisz konsultować się z żadnym lekarzem, farmaceutą, a nawet z rodziną, gdyż treści tu zawarte z pewnością nie zaszkodzą Twojemu zdrowiu i życiu,

Burgundowy Kangur

Zawiłości codzienności

Accordéon et dentelles au jardin

ou les tribulations d'Agathe Balboa de Kwacha

Bursztynka

Cała ja:)

Spisane na kolanie

We and nature

Katie's Planners

Tworzę piękne i minimalistyczne kalendarze, notesy, plenery cyfrowe oraz do druku, także autorskie narzędzia i szablony ułatwiające organizację i wcielanie planów w życie.

%d blogerów lubi to: